• Teamindeling

  • Onder 19

    JO19-1

    Hidde Aberson, Sem van der Beek, Bart Coesel, Boy van Erp, Rijk Geus, Donny Gödden, Noah de Haan, Jon Langedijk, Demian Langeveld, Ties Leeuwestein, Marijn Minnes, Kajeeban Nadarasa, Danny Schol, Chad Zonneveld, Naut van der Zwet

    Trainer/Coach: Marco Webeling
    Trainer: Orlando Minguael

    MO19-1

    Nienke Dorst, Mara Verhoeven, Zoe Born, Lean Hamburg, Isa Friskus, Laura van Worp, Anouk Berbers, Nova Visser, Danique Deelstra, Noëlle de Jong, Melanie Smit, Roos Wassens

    Trainer/Coach: Mirelle van Voorthuijzen
    Trainer/Coach: Robert Deelstra

  • Onder 17

    JO17-1/2

    Max Appel, David Bakelaar, Skip Bakker, Kyan Barriël, Maurice Berger, Stijn Broersma, Luuk van de Brule, Mike van Dijkum, Wilco Dobbe, Hans Groenhuizen, Hessel Groenhuizen, Sven Hogerheijde, Gijs van Kampen, Milan Laan, Joran Langedijk, Brent van Leenen, Timo Maalderink, Mendel van der Mije, Dynand Minguel, Casper Roorda, Damian Schakel, Jim Silver, Roy van Sprang, Mischa Stam, Daan van der Weide, Ty Zonneveld, Bart Veul, Tom Nederstigt

    Trainer/Coach: JO17-1 Ed Willebroodse / Mick van Mechelen
    Trainer/Coach: JO17-2 Ruud vd Brule / Ruud Bakker

    JO17-3

    Flynn Alting, Owen Cok, Jens Kraak, Daniel Schuiten, Raphael Souren, Lucas Vink, Damian Angevare, Sacha Musch, Noah Wieringa, Koen van der Vliet, Nourdine Ait Bassou, Per Noomen Kevin Kramer.

    Trainer/Coach: Jeroen Kramer
    Trainer/Coach:

    JO17-4

    Job de Castro, Quinten Dix, Lars Hoogenraad, Lars Tuithof, Jarno Reumkes, Bart Heikens, Sam Solkez, Marijn Abels, Kerwan Vlk, Robin Woesink, Roy Spitters, Thijs Kaptein, Daan Winder.

    Trainer/Coach:

    MO17-1

    Jazz Kusters, Lisa van Erp, Maud Dobber, Femke vd Vlist, Sanne Roodenrijs, Suze Jong, Fleur de Zee, Lynn Wassens, Vera Boer, Nadéche Lewakabessy, Ilse de Wit, Evy vd Kamp, Joy de Jong, Demi van Baak, Lilian Reinderman.

    Trainer/Coach: Barry van Baak
    Trainer/Coach:

  • Onder 15

    JO15-1

    Wout Blankespoor, Luc de Boer, Thijs Dobbe, Jestin van der Graaf, Bjorn Gödden, Daan van Ham, Harry ten Hoeve, Milan Minneboo, Rijash Nadarasa, Sil Schop, Gijs Vos, Suus van der Weide, Cas van Wijk, Christian van Zanten

    Trainer/Coach:          Barry Hendry
    Trainer:                    Marciano Niggendijker
    Assistant Trainer:      Chris Munoz

    JO15-2

    Ruben Appel, Levi Bais, Owen Beekman, Dylan Bontes, Kyara de Bruin, Bjorn ten Hove, Bjorn Janssen, Jayden Oyewale, Roan Peper, Tygo Polmans, Lex van der Salm, Noah Smit, Milan ten Velde, Colin Verswijveren

    Trainer/Coach: Matthijs Meijer
    Assistent Trainer: Hamed Oyewale

    JO15-3

    Erik Bos, Max Burchartz, Milan Hendrikx, Jami Hofland, Sander Kaptein, Vinn Kleijn, Joep Pijnacker, Nick Pothof, Fetawi Tesfay Negasy, Mauro Ypma, Yamiro Visje, Ingmar Warffemius, Bas van der Weiden, Boaz Wilbrink

    Coach/Trainer: Hans Warffemius
    Trainer: Peter Hendrikx

    JO15-4

    Annas Ali Abdullahi, Faya Bijker, Naomi Cok, Sanne van Gelder, Mats Iliohan, Dave Hallewas, Sven Heijblok, Danny Hofland, Stijn van der Most, Thijs Schoorel, Daan Sluiter, Matt Versnel, Iris Pama

    Trainer/Coach: Hugo Versnel
    Trainer/Coach: Joep Heijblok

  • Onder 13

    JO13-1

    Jami Mooij, Donovan Pater, Duuk Broodbakker, Quinten Bruul, Boaz Boonstra, Mika Winkelaar, Kjell Helder, Cas Nieuwlaat, Jaron Staal, Tjerk Scholte, Jayden Tydeman, Melle Brasser, Finn Ravesteijn

    Trainer: Niels Gödden
    Trainer: Pim Brasser
    Coach:  Michel Pater

    JO13-2

    Nick Bregman, Daan Schoonbergen, Nik Schoonbergen, Luuk vd Beek, Bodhi vd Ree, Kyjano Voogd, Bradley Baak, Filip Heikens, Damian Sewpersad, Espen Siegersma Jazz Obispo, Desi Kusters Levi vd Most

    Trainer: Brayan Sewpersad
    Trainer: Harm Brouwer 

    JO13-3

    Nik v Engelenburg, Jeremy Bax, Jire de Castro, Liam Vermeulen, Ruben Broersma, Casper Mulder, Stef Gouw, Klaas Heykoop, Tygo vd Hooff, Ronan Smit, Brain v Soelen, Lars Maijenburg, Jaimee Frinks

    Trainer:
    Coach:                                                               

    JO13-4

    Bram v Nieuwamerongen, Renzo Quinten, Justin Adriaanse, Lucas Knol, Shane v Norde, Jordy Konijn, Simon Overweg, Teeyay Duell, Jonathan Menheere, Max vd Wetering, Julian Pastoor, Olivier Pastoor, Cas Derksen

    Trainer:
    Coach:

  • Onder 11

    JO11-1

    Maarten Brinkman, Koen Dobbe, Jamie Huijsman, Kaylee van der Kraats, Jordy Lont, Perez van der Most, Noud Pennings, Odin Polman, Jayden Smith, Levi Wever

    Trainer/Coach: Erik Smith
    Trainer/Coach: Jeroen van der Most

    JO11-2

    Elise Bais, Stef Bregman, Seth Broodbakker, Eva Konings, Saswin Nadarasa, Niek Seegers, Mees van der Stoop, Tijs Uithol, Quinten Woudstra

    Trainer: Michael Woudstra
    Coach: Manon Heidema

    JO11-3

    Joas Bakker, Enya van der Hak, Damian ’t Hoen, Manou Kemper, Joris Komen, Mert Lengers, Levy Monteiro, Sam Nuijen, Bas Schoorel, Mathijs Schuring, Wesley de Vries

    Trainer: Jan Schoorel
    Trainer: Raymond Monteiro
    Coach:  Abe Schuring

  • Onder 10

    JO10-1

    Niels Bas, Kyevi van der Burgh, Guus Kisteman, Cas Lakeman, Mauro Mendez, Yoneill Schut, Bas van der Steen, Kai Wiesell

    Trainer/Coach: Evert Kisteman

    JO10-2

    Giovanni Bastardo Figueroa, Wesley Bax, Sam Bus, Daan van der Kruijs, Justin Ramp, Kees Schekkerman, Abel Tesfay Negasi, Robin Westbroek

    Trainer/Coach: Marcel Ramp

    JO10-3

    Roshan D’Abo, Barry van den Hooff, Jop Hoornsman, Kees de Koning, Luciano van Oijen, Reina Peper, Lex Privee, Teun Schnitz, Kees Visser

    Trainer/Coach:

  • Onder 9

    JO9-1 

    Buck Groen, Gijs Hendriks, Sam Kiekebos, Luuk Nanninga, Marley Obispo, Liam Pothof, Maryano Visje, Dex Zwart

    Trainer/Coach: Wouter Zwart en Tabita Visje

    JO9-2

    Maarten Been, Baley Bos, Jayden Datema, Mats Gauw, Tijmen Knol, Daan Lengers, Dominque Marten, Jeppe Ruwers, Daniel Vlaming, Pip de Wit

    Trainer/Coach: Ed Datema

  • Onder 8

    JO8-1

    Sam Abels, Jaysen van Baak, Liam Bosman, Wes Bus, Kay Monteiro, Ismail Sairani, Kyan Smith, Jesse Zuiderduin

    Trainer/Coach: Raymond Montero

    JO8-2

    Kevin Bruul, Ruben Grit, Denzel Karssen, Denzel Kiefte, Diëgo Lute, Dylan Lute, Thijmen Polman, Luuk Smit

    Trainer/Coach: Peter Smit / Wesley Bruul

    JO8-3

    Loek van Deutekom, Rembrandt van Geel, Tijn Herfurth, Jaisen Kiefte, Nina Leurink, Tom Nieuwlaat, Sven Plagmeijer, Jesse Vrieswijk

    Trainer/Coach: Stefan van Deutekom

    JO8-4

    Arjun D’Abo, Mees Bijl, Bo Broerse, Bella Gerssen, Bram Kisteman, Teun Pijnacker, Brenden Schenk, Chyven Schut

    Trainer/Coach: Jemaine d’bo

    JO8-5

    Jaro van den Berg, Sil van Kampen, Gijs de Koning, Fem Koster, Julia Quant, Ties Schekkerman, Jip Thomas, Yaira Tromp, Bente van de Wolde

    Trainer/Coach: Aad Thomas / Arthur Quant

    JO8-6 

    Milan Adriaanse, Tim Eelman, Maxime Frea, Jesse Ladee, Dani van Mechelen, Stefan Vlaming, Roan Weterings, Jochem van der Weide

    Trainer/Coach:Lars Eelman